Java developer Current

ZENTITY Slovakia
Prague, Bratislava
Employee
Full-time, Part-time, External collaboration
  • You will be working with us to develop comprehensive digital solutions in the Java programming language. We have projects for you in the areas of banking, telecommunications, insurance, energy, automotive and others. There is a lot to do with work in the company as well as with clients, in Slovakia and abroad. We are looking for an experienced and creative Java developer who is excited about innovation, looking for challenges and discovering new technologies. We need a responsible approach to code functionality and cleanliness.
  • We expect work experience in the following areas: Java / J2EE / Spring Framework, SQL (H2 / Oracle / MS SQL ), systems integration (SOAP / REST), Maven, Git
  • Salary: 1.900 - 2.900 EUR/month/brutto

ZENTITY Slovakia

Zentity is a mobile-focused digital solutions provider

Jednoducho povedané a videné vyvíjame mobilné apky. Za tou malou ikonkou je však komplexný technologický zázrak, prepracovaný do posledného detailu. Sme ISO 9001:2015 certifikovanou spoločnosťou a súčasne jednou z najskúsenejších firiem strednej a východnej Európy v oblasti vývoja, zabezpečenia a integrácie digitálnych riešení pre chytré telefóny, tablety a responzívny web. Medzi našich klientov patria rôzne európske bankové domy, poisťovne, mobilný operátori alebo médiá. Začínali sme v Prahe, kde máme tiež naše hlavné sídlo, ale postupne sme založili pobočky na Slovensku, v Maďarsku, v USA a novo vo Švajčiarsku. Samostatné projekty však vedieme aj v Írsku, Bulharsku, na Blízkom východe a v Južnej Afrike.

V roku 2014 sme boli nominovaní ako "Rising Star, CE Technology Fast 50" od spoločnosti Deloitte.

V roku 2015 už sa v tom rovnakom rebríčku umiestňujeme ako 20. najrýchlejšie rastúca firma v strednej Európe a 2. najrýchlejšie rastúca firma v Českej republike. V tom istom roku sa objavujeme v správe spoločnosti Gartner "Market Guide for Open Unified Digital Banking Platforms" ako jedna z 25 dodávateľských firiem digitálneho bankovníctva z celého sveta.

Gartner si nás všíma aj v roku 2017 v správe "Hype Cycle for Digital Banking Transformation".

What might also interest you