Integrační vývojář/ka Current

Notix s.r.o.
Prague, Bratislava, Košice, Žilina, Poprad, Banská Bystrica, Nitra, Zvolen, Prešov
Employee
Full-time

Máš už zkušenosti v IT, třeba z testingu, ale rád/a by ses posunul/a dál? Láká tě vývoj? A co zkusit svět integrace? Pokud tě baví programovat a přemýšlet v širších souvislostech, ale ještě jsi k tomu v práci nedostal příležitost, pojď se přidat k nám. Rádi tě do integrace zasvětíme, pokud budeš chtít pracovat v Praze a umíš psát/mluvit česky na pokročilé úrovni.

Co budeš v Notixu dělat?

  • Vyvíjet na některé z enteprise integračních platforem jako je IBM Integration Broker a Oracle Service Bus nebo na open source produktech jako Apache Camel.
  • Pracovat společně v týmu fajn kolegů, přebírat vstupy a předávat výstupy. 
  • A až ti přijde, že už ti nemá integrace co dát, můžeš se věnovat jiné oblasti.

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Odpovědnost, variabilitu úkolů a posun v kariéře.
  • Příležitost ukázat, co v tobě je!
  • Naučíš se s nejnovějšími enterprise nástroji moderní doby.
  • Fajn kolegy, dovolenou navíc, kurzy angličtiny, interní školení, inovační centrum pro všechny, sick-days, zajímavé stmelovačky jako třeba lyžovačka v Alpách a další.
  • Pomůžeme s hledáním případného bydlení.

A my se těšíme na tebe!

NOTIX

Notix s.r.o.

Dělat věci srdcem, neřídit se zbytečnými procesy a chodit do práce každý den rádi, aneb když se zkušení IT odborníci z korporací rozhodnou založit IT firmu a zkusit to po svém. To je NOTIX.

Zní to jako klišé, ale jsme hrdí, že jsme trochu jiní. Koneckonců #notixtodelajinak. Neděláme všechno a nesnažíme se být za každou cenu technologickým leaderem na trhu, jsme zkrátka dobří v tom, co děláme. S klientem i zaměstnanci jednáme na rovinu, vážíme si jejich názoru a spolupráci stavíme na vzájemné důvěře.

Co a pro koho děláme?

Převážně makáme pro enterprise zákazníky v oblasti finančního sektoru, utilit, a dalších odvětví. Mezi naše klienty patří zvučná jména jako Komerční Banka, ČSOB, Česká Pojišťovna, Česká spořitelna, Raiffeisen Bank, Vodafone, O2, Škoda Auto a třeba Geco.

Děláme vývoj na zakázku, integraci a máme znalosti i v konzultační technologické rovině. Automatizujeme, vizualizujeme procesy, procesujeme Big Data v reálném čase. Nabízíme návrh architektury řešení, anebo poskytujeme provozní podporu největším firmám.

What might also interest you

Share this job offer